|  | 

Pit 37 2014

Szybkie oraz bezpieczne rozliczenie PIT online

Szybkie oraz bezpieczne rozliczenie PIT online
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Coraz więcej podatników decyduje się rozliczyć swój PIT przez Internet. Ta forma rozliczeniowa jest bardzo prosta oraz szybka i właśnie dlatego często przeważa nad standardowym rozliczeniem PIT. Podczas rozliczeń internetowych nie musimy niczym się przejmować i martwić, a sam proces rozliczania nie zajmuje więcej niż kilka minut. Mając dobry program do rozliczania PIT, możemy rozliczyć więcej niż jeden PIT, co przydaje się szczególnie firmom i przedsiębiorstwom. Jeżeli jesteś zdecydowany rozliczyć swój PIT w tym roku, polecamy skorzystanie z programu PITax.

PITax to program, który już od chwili pojawienia się na rynku wzbudził niemałe zainteresowanie. Program posiada wiele pozytywnych rekomendacji i jest chętnie wybierany przez różne grupy osób. Gwarantuje łatwe, szybkie oraz bezpieczne rozliczenie pit online 2015 i to bez żadnych opłat. Sam program, jak również wszystkie jego funkcje są całkowicie darmowe, dlatego nie musimy przejmować się żadnymi wydatkami związanymi z rozliczeniem PIT. Jeżeli jesteś osobą, która nie lubi poświęcać dużo czasu na rozliczenia podatkowe i chciałaby prędko uporać się ze swoim rozliczeniem, to program PITax na pewno będzie dla Ciebie odpowiedni. PITax dedykowany jest każdemu, również podatnikom bez większej wiedzy podatkowej. Nie każdy z nas musi wiedzieć, jak dokładnie rozliczyć PIT, jaki ulgi odliczyć od podatku czy też w jaki sposób przekazać 1% swojego podatku. Jeśli i Ty należysz do tego grona, nie przejmuj się! PITax pomoże Ci we wszystkim, wskaże również na jakim zeznaniu podatkowym powinieneś rozliczyć swój pit 2015 online. To najlepszy, najbezpieczniejszy i najbardziej polecany program na dzisiejszym rynku. Nie musisz więc szukać dalej – skorzystaj z programu PITax, a na pewno nie będziesz zawiedziony.

Program znajduje się na stronie podatnika pitax.pl, tak więc bez problemu możemy pobrać go na swój komputer. Instalacja nie zajmie nam wiele czasu, tak więc już po kilku minutach będziemy mogli zacząć rozliczanie swojego PIT-u.

szybkie-oraz-bezpieczne-rozliczenie-pit-online

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    W większości przypadków, poza ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, podatek dochodowy jest naliczany od dochodu. Oznacza to, że osiągnięty przychód podatnik może umniejszyć o koszty, które poniósł w celu jego uzyskania. Koszty, które można uwzględnić w pit 2016, możemy podzielić na trzy kategorie: koszty ryczałtowe, podwyższone koszty ryczałtowe, koszty faktycznie poniesione. O wysokości kosztów, jakie podatnik

  • Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Jeżeli pracowałeś za granicą to masz prawo do zwrotu podatku z zagranicy. Musisz jednak zebrać odpowiednie dokumenty, wnioski oraz formularze, które znajdują się na stronach internetowych urzędów. Następnie należy wysłać wniosek do zagranicznego Urzędu Skarbowego. O zwrot podatku z zagranicy można ubiegać się nawet do pięciu latu wstecz. Możemy to zrobić samodzielnie, jednak warto pamiętać,