|  | 

Pit 37 2014

Szybki oraz prosty sposób uporać się z podatkiem

Szybki oraz prosty sposób uporać się z podatkiem
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Chcąc rozliczyć się przez internet, warto skorzystać z dobrego, profesjonalnego programu PIT, który jest łatwy w obsłudze i jednocześnie darmowy. Takim programem jest PITax oferowany przez platformę podatnika pitax.pl. Na stronie pitax.pl znajdziemy plik, który wystarczy pobrać i zainstalować na swoim komputerze. Dokładnie tyle trzeba, by zacząć korzystać z programu PITax.

Dzięki PITaxowi rozliczenie pit 2015 online będzie wyjątkowo proste. Można powiedzieć, że program PITax właściwie samodzielnie wypełni za nas PIT. Jedynym naszym zadaniem jest odpowiadanie na krótkie, nieskomplikowane pytania. PITax wykonuje także obliczenia matematyczne, zaś przed wysłaniem PIT-u do urzędu ponownie sprawdza jego poprawność. Dzięki programowi PITax ryzyko popełnienia błędu w deklaracji podatkowej jest znacznie mniejsze niż podczas standardowego wypełniania deklaracji papierowej. Jeżeli cenisz sobie swój czas i chcesz w szybki oraz prosty sposób uporać się z podatkiem, skorzystaj z programu PITax i wypełnij pit online 2016, bez wychodzenia z domu.

Przeglądając opinie dotyczące programu PITax, możemy zauważyć, że wszystkie są bardzo pozytywne. Podatnicy, którzy mieli możliwość korzystać z programu są zadowoleni z jego działania. Program nie bez powodu uznawany jest za numer jeden na rynku. To prosty, bardzo funkcjonalny, sprawdzony oraz bezpieczny program PIT, dzięki któremu rozliczymy każdą deklarację podatkową. Z programu mogą korzystać zarówno osoby doświadczone w rozliczeniach internetowych, jak także nowicjusze, ponieważ PITax jest kierowany do każdego.

Można by jeszcze wiele mówić o zaletach programu PITax, jednak z pewnością najlepiej poznać je samemu. Pobierz program PITax na swój komputer lub zamów go na płycie CD i przekonaj się, że dzięki niemu rozliczenie PIT będzie banalnie proste. Z programu możesz korzystać wielokrotnie, także w przyszłym roku, ponieważ jest on regularnie aktualizowany.

szybki-oraz-prosty-sposob-uporac-sie-z-podatkiem

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    W większości przypadków, poza ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, podatek dochodowy jest naliczany od dochodu. Oznacza to, że osiągnięty przychód podatnik może umniejszyć o koszty, które poniósł w celu jego uzyskania. Koszty, które można uwzględnić w pit 2016, możemy podzielić na trzy kategorie: koszty ryczałtowe, podwyższone koszty ryczałtowe, koszty faktycznie poniesione. O wysokości kosztów, jakie podatnik

  • Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Jeżeli pracowałeś za granicą to masz prawo do zwrotu podatku z zagranicy. Musisz jednak zebrać odpowiednie dokumenty, wnioski oraz formularze, które znajdują się na stronach internetowych urzędów. Następnie należy wysłać wniosek do zagranicznego Urzędu Skarbowego. O zwrot podatku z zagranicy można ubiegać się nawet do pięciu latu wstecz. Możemy to zrobić samodzielnie, jednak warto pamiętać,