|  | 

Pit 8c dla kogo

Skorzystaj z wyśmienitego narzędzia PITy 2016 program i oddaj 1 procent podatku na OPP

Skorzystaj z wyśmienitego narzędzia PITy 2016 program i oddaj 1 procent podatku na OPP
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nieuchronnie zbliża się koniec roku, a to oznacza że od 1 stycznia 2016 każdy będzie miał obowiązek rozliczyć się z fiskusem. To nie dla każdego przyjemny obowiązek wobec państwa można sobie umilić sięgając po pity 2016 program wspomagający wypełnianie deklaracji podatkowych PIT. Rozliczenie roczne 2016 program jest dopasowany do przepisów i formularzy, obowiązujących w nowym roku podatkowym. Dzięki niemu możesz wypełnić zeznania:

 • PIT 28,
 • PIT 36,
 • PIT 37 druk,
 • PIT 36L,
 • PIT 38

wraz z pełną gamą załączników.

Rozliczenie roczne 2016 program to oszczędność czasu. Możesz zapomnieć: o niekończących się kolejkach do okienka, o godzinach spędzonych nad formularzami, gąszczu cyfr, liczb i skomplikowanych przeliczeń. Bezpłatna aplikacja została tak napisana i opracowana, aby zdjąć z Ciebie ciężar kalkulacji. Program PITY 2016 sam dokonuje obliczeń, a Twoim zadaniem jest jedynie wypełnić istotne pola formularza PIT. Pracę nad PITami można zapisać i w dowolnym momencie wznowić. Ponadto bardzo pomocna w aplikacji jest możliwość wydrukowania PITu. Nie trzeba być specjalistą, żeby korzystać z programu PITY 2016, który daje możliwość skorzystania z pomocy w zakresie zasad wypełniania deklaracji PIT. Wbudowany informator udzieli odpowiedzi na każde pytanie dotyczące programu i wypełniania formularza do rozliczeń podatkowych.

Swoim podatkiem możemy pomagać w cennych inicjatywach społecznych poprzez wpłaty darowizn. Jeśli chcemy przekazać 1 procent podatku

lista Organizacji Pożytku Publicznego, wbudowana w aplikację komputerową

PIT 2016 program,

ułatwi nam wybór najbardziej odpowiadającej nam organizacji. Wersja na CD programu PIT-OPP 2016 zwykle posiada prezentację uruchamianą automatycznie przed instalacją, zaraz po włożeniu płyty z programem do napędu. Prezentacja ta może zawierać nazwę, logo i podstawowe dane organizacji, krótki opis jej działalności.

Aby przekazać darowiznę należy w formularzu program PIT 2016 wpisać numer KRS jednej z wielu Organizacji Pożytku Publicznego. Gest ten ma poparcie Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Sprawiedliwości i urzędów skarbowych. Warto skorzystać z tego obywatelskiego przywileju jaki daje program do rozliczeń podatkowych PIT 2016.

Spośród wszystkich organizacji OPP możesz wybrać

FERSO http://www.ferso.org.

Celem fundacji jest wspieranie zrównoważonego rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i budowanie świadomości jak ważna jest edukacja ekologiczna, ochrona przyrody i zachowanie bioróżnorodności, poprzez wykorzystanie sztuki oraz technologii multimedialnych.

Ferso od 7 lat współpracuje z ponad 120 szkołami podstawowymi, przedszkolami miejskimi oraz bibliotekami publicznymi. Ferso prowadzi regionalny ośrodek szkoleniowy i konsultacyjny programu „Młodzież w działaniu”; tworzy i prowadzi lokalne Kluby Przyjaciół Ziemi, gdzie kształci młodych strażników natury. Organizacja współpracuje z innymi firmami i organizacjami pozarządowymi, aktywnie i efektywnie pozyskując środki na działanie w obszarze edukacji obywatelskiej. Do najistotniejszych zadań należy współpraca europejska Youth Programme i wspieranie młodzieży i wolontariuszy w krajach UE.

 

Dzięki swojej aktywności i zaangażowaniu w działania prospołeczne i ekologiczne, FERSO otrzymało status Organizacji Pożytku Publicznego i prawo otrzymywania kwoty jednego procentu podatku. Celem Fundacji jest wspieranie zrównoważonego rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i budowanie świadomości jak ważna jest edukacja ekologiczna, ochrona przyrody i zachowanie bioróżnorodności, poprzez wykorzystanie sztuki oraz technologii multimedialnych. Przekaż 1 procent natura, dzieci i edukacja 2016!

 

Uwaga!

Wersja aplikacji Pity 2016 program pobrana z naszej strony posiada wypełnione już pole na numer KRS OPP.

skorzystaj-z-wysmienitego-narzedzia-pity-2016-program-i-oddaj-1-procent-podatku-na-opp

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

 • Wypełnij PIT 37 druk i oddaj 1 procent 2016

  Wypełnij PIT 37 druk i oddaj 1 procent 2016

  Wypełnianie deklaracji podatkowych i składanie ich w Urzędzie Skarbowym właściwie nikomu dobrze się nie kojarzy. Podatnicy traktują to raczej w kategoriach przykrego obowiązku. Warto jednak wiedzieć, że wypełniając druki PIT możemy zrobić coś dobrego dla innych. 1 procent 2016 to czynność, która może sprawić, iż wypełnianie druków będzie znacznie przyjemniejsze. Pomoc innym często zmusza do

 • 1 procent 2016 na pożytek publiczny. Łatwy sposób przekazywania jednego procenta przy zastosowaniu aplikacji pity 2016 program.

  1 procent 2016 na pożytek publiczny. Łatwy sposób przekazywania jednego procenta przy zastosowaniu aplikacji pity 2016 program.

  Już za kilka miesięcy będziemy składać rozliczenie podatkowe za rok 2016. Warto rozważyć możliwość jaką dają nam obecne przepisy prawa podatkowego a mianowicie chodzi o przekazanie 1% swojego podatku dochodowego na organizacje pożytku publicznego. Jeśli używasz pity 2016 program nie musisz w zasadzie mieć żadnej wiedzy na temat tego jak przekazać 1%. Program sam zrobi