|  | 

Pit 37 2014

Rozwiązania szyte na miarę

Rozwiązania szyte na miarę
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zastanawiasz się jak szybko i łatwo rozliczyć pit 2016 online? Wystarczy skorzystać z programu PITax, który znajdziemy na platformie internetowej pitax.pl. Program ten jest obecnie uznawany za najlepszy program na rynku. Dobre opinie zawdzięcza niezwykłej funkcjonalności oraz prostej obsłudze. Program kierowany jest do każdego podatnika. Bez względu na to czy chcemy rozliczyć dochody z renty lub zasiłku czy może z umowy o pracę bądź działalności gospodarczej – możemy to zrobić właśnie z PITaxem.

Pitax oferuje trzy wersje programu, aby każdy z podatników mógł znaleźć taki, który będzie odpowiadać mu najbardziej. Pierwszą wersją programu jest Rozliczenie Standard, które dostępne jest całkowicie za darmo. Za pomocą tego programu szybko rozliczymy swój PIT. Jednocześnie będziemy mieć pewność, że zrobimy to bezbłędnie, ponieważ program samoczynnie sprawdza błędy.

Kolejną wersją programu jest Rozliczenie Plus, które pozwoli nam rozliczyć dochody z giełdy, działalności gospodarczej, a także skutecznie przygotują podatników do kontroli skarbowej. Program posiada także liczne porady oraz wskazówki dotyczące tego, jak zapłacić niższy podatek.

Ostatnią, trzecią wersją programu jest Rozliczenie Premium. Nad poprawnością naszych rozliczeń podatkowych czuwa ekspert, ponadto, korzystając z tej wersji programu, możemy rozliczyć się w języku angielskim. Rozliczenie Premium pozwoli nam również rozliczyć dochody zza granicy – szybko, sprawnie oraz bezproblemowo. Warto wybrać jeden z trzech wersji programu PITax, który pomoże nam sprawnie przeprowadzić rozliczenie pit 2016 online. Nie czekaj więc i pobierz program PITax, który na pewno okaże się dużym ułatwieniem w corocznym rozliczaniu zeznań podatkowych. PITax można błyskawicznie pobrać na swój komputer, istnieje także możliwość zamówienia programu na płycie CD. Wszystkie szczegółowe informacje na temat programu znajdziemy na stronie internetowej pitax.pl.

rozwiazania-szyte-na-miare

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    W większości przypadków, poza ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, podatek dochodowy jest naliczany od dochodu. Oznacza to, że osiągnięty przychód podatnik może umniejszyć o koszty, które poniósł w celu jego uzyskania. Koszty, które można uwzględnić w pit 2016, możemy podzielić na trzy kategorie: koszty ryczałtowe, podwyższone koszty ryczałtowe, koszty faktycznie poniesione. O wysokości kosztów, jakie podatnik

  • Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Jeżeli pracowałeś za granicą to masz prawo do zwrotu podatku z zagranicy. Musisz jednak zebrać odpowiednie dokumenty, wnioski oraz formularze, które znajdują się na stronach internetowych urzędów. Następnie należy wysłać wniosek do zagranicznego Urzędu Skarbowego. O zwrot podatku z zagranicy można ubiegać się nawet do pięciu latu wstecz. Możemy to zrobić samodzielnie, jednak warto pamiętać,