|  | 

Pit 37 2014

Rozliczenie w kilka minut

Rozliczenie w kilka minut
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Rozliczenie PIT wcale nie musi być trudne i skomplikowane. Już od dawna istnieje łatwiejsza i znacznie szybsza metoda rozliczania PIT – chodzi oczywiście o rozliczenia online. Przez Internet możemy załatwić dziś wiele rzeczy, jedną z nich jest złożenie deklaracji podatkowej do urzędu skarbowego. PIT rozliczamy za pomocą specjalnego programu, który krok po kroku przeprowadza nas przez kompletny proces rozliczenia. Trwa to dosłownie kilka minut, o ile oczywiście wykorzystujemy profesjonalny, sprawdzony program do rozliczania PIT. W Internecie możemy znaleźć ich wiele, warto wybierać te, które mają pozytywne opinie i dobre rekomendacje. Programy PIT posiadają liczne ułatwienia dla użytkowników, co sprawia, że rozliczanie PIT jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Jeżeli więc masz dość trudnego, czasochłonnego rozliczania deklaracji podatkowej – rozlicz pit online, a przekonasz się, że będzie to Twoja najlepsza decyzja.

 Dzięki programom do rozliczania PIT, możemy rozliczyć różne pity 2016 program, takie jak PIT-37, PIT-36 i inne. Z programów PIT mogą korzystać zarówno osoby prywatne, pracujące na umowę o pracę, dzieło czy zlecenie, jak również mniejsze firmy czy większe przedsiębiorstwa. Programy do rozliczenia PIT pozwolą nam także rozliczyć dochody zagraniczne.

Rozliczenia PIT przez Internet są nie tylko szybkie, ale także bezpieczne. Nie musimy martwić się o bezpieczeństwo swoich danych osobowych i podatkowych, ponieważ programy PIT posiadają wysokiej jakości zabezpieczenia. Certyfikaty używane w programach PIT gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo. Ponadto po wysłaniu PIT do urzędu skarbowego, otrzymamy Urzędowe Poświadczenie Odbioru, powszechnie zwane UPO.

Korzyści i zalet, wynikających z rozliczeń internetowych, jest jeszcze wiele. Warto przekonać się o nich na własnym przykładzie, dlatego zachęcamy do internetowego rozliczania podatku. W Internecie z łatwością znajdziesz program PIT, który spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci rozliczyć każdy rodzaj deklaracji podatkowej.

rozliczenie-w-kilka-minut

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    W większości przypadków, poza ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, podatek dochodowy jest naliczany od dochodu. Oznacza to, że osiągnięty przychód podatnik może umniejszyć o koszty, które poniósł w celu jego uzyskania. Koszty, które można uwzględnić w pit 2016, możemy podzielić na trzy kategorie: koszty ryczałtowe, podwyższone koszty ryczałtowe, koszty faktycznie poniesione. O wysokości kosztów, jakie podatnik

  • Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Jeżeli pracowałeś za granicą to masz prawo do zwrotu podatku z zagranicy. Musisz jednak zebrać odpowiednie dokumenty, wnioski oraz formularze, które znajdują się na stronach internetowych urzędów. Następnie należy wysłać wniosek do zagranicznego Urzędu Skarbowego. O zwrot podatku z zagranicy można ubiegać się nawet do pięciu latu wstecz. Możemy to zrobić samodzielnie, jednak warto pamiętać,