|  | 

Pit 37 2014

Rozliczenie pit 2016 online w języku angielskim

Rozliczenie pit 2016 online w języku angielskim
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Chcąc sprawnie i szybko rozliczyć PIT, warto skorzystać z renomowanego programu PIT, takiego jak PITax. PITax znajdziemy na platformie podatnika pitax.pl, która oferuje trzy wersje programu – Rozliczenie Standard, Rozliczenie Plus oraz Rozliczenie Premium. Czym wyróżniają się poszczególne wersje programu i kto może z nich korzystać?

Rozliczenie Standard to darmowa wersja programu PITax, z którą rozliczymy nasze dochody z pracy, renty czy emerytury. Rozliczenie Standard to prosty w obsłudze program, który pomoże Ci krok po roku rozliczyć pit 2016 online, samodzielnie wykona również obliczenia matematyczne. Dzięki niemu ryzyko omyłki będzie znacznie mniejsze. Wypełniony PIT możesz od razu wysłać do Urzędu przez Internet lub wydrukować go i zanieść osobiście.

Rozliczenie Plus przyda się przedsiębiorcom i firmom. Dzięki tej wersji programu błyskawicznie rozliczysz przychody z giełdy, papierów wartościowych, udziałów czy też akcji. Rozliczenie Plus pomoże Ci przygotować się do kontroli skarbowej, a także podpowie Ci, jakie ważne dokumenty powinieneś zachować na kontrolę. Program da Ci również cenne wskazówki oraz rady, które pomogą Ci uzyskać najwyższy zwrot podatku – nie tylko w tym roku, ale także następny. Z Rozliczenia Plus można korzystać za niewielką opłatą, program dostępny jest już od 19złotych miesięcznie!

Rozliczenie Premium to opcja dla najbardziej wymagających osób, również dla tych, którzy rozliczają dochody z zagranicy. Tylko PITax pomoże Ci w sprawnym i bezproblemowym rozliczeniu przychodów zagranicznych, ponadto korzystając z Rozliczenia Premium zawsze możesz liczyć na pomoc wykwalifikowanych ekspertów, którzy czuwają nad poprawnością Twojego zeznania podatkowego. Ta wersja programu umożliwi Ci również rozliczenie pit 2016 online w języku angielskim. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które na co dzień pracują za granicą, ale rozliczają się w polskich urzędach skarbowych. Rozliczenie Premium dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie – już za 39 złotych.

rozliczenie-pit-2016-online-w-jezyku-angielskim

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    W większości przypadków, poza ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, podatek dochodowy jest naliczany od dochodu. Oznacza to, że osiągnięty przychód podatnik może umniejszyć o koszty, które poniósł w celu jego uzyskania. Koszty, które można uwzględnić w pit 2016, możemy podzielić na trzy kategorie: koszty ryczałtowe, podwyższone koszty ryczałtowe, koszty faktycznie poniesione. O wysokości kosztów, jakie podatnik

  • Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Jeżeli pracowałeś za granicą to masz prawo do zwrotu podatku z zagranicy. Musisz jednak zebrać odpowiednie dokumenty, wnioski oraz formularze, które znajdują się na stronach internetowych urzędów. Następnie należy wysłać wniosek do zagranicznego Urzędu Skarbowego. O zwrot podatku z zagranicy można ubiegać się nawet do pięciu latu wstecz. Możemy to zrobić samodzielnie, jednak warto pamiętać,