|  | 

Pit 37 2014

Rozliczanie pit przez internet

Rozliczanie pit przez internet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Program PITax to najlepszy na rynku program, który nie bez powodu nazywany jest numerem 1. PITax pomoże nam łatwo, prędko i bez problemu rozliczyć PIT przez Internet.

Obecnie jest to najlepszy sposób na rozliczanie się z fiskusem, nic dziwnego, że wiele osób rozlicza się online. A czy Ty próbowałeś już rozliczyć swój PIT przez Internet? Jeśli nie, to najwyższy czas byś spróbował swoich sił w rozliczeniach internetowych. Nie jest to trudne, szczególnie jeśli korzystamy ze wspomnianego programu PITax.

PITax gwarantuje łatwe rozliczanie pit przez internet, ponieważ jedynym zadaniem podatnika jest odpowiadanie na krótkie, nieskomplikowane pytania. PITax pomoże nam krok po kroku wypełnić zeznanie podatkowe, co więcej pomoże nam również w wyborze odpowiedniego formularza, na którym rozliczymy swe dochody. Korzystając z programu PITax, nie musimy pamiętać o ulgach czy odliczeniach podatkowych – PITax zrobi to za nas. Ten rewolucyjny program pomoże nam wybrać ulgi i odliczenia, które nam przysługują. Jednocześnie zadba o bezpieczeństwo naszej deklaracji podatkowej. Jest to możliwe dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom i wysokiej jakości certyfikatom, które chronią ów program, a co za tym idzie – nasze dane. PITax został tak skonstruowany, aby żadna niepożądana osoba nie miała dostępu do naszych danych i informacji podatkowych. PITax wyśle pity 2015 prosto do urzędu skarbowego, a my otrzymamy Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO).

Z PITaxem możemy również liczyć na znacznie szybszy zwrot podatku. Z pewnością jest to kolejna zachęta do skorzystania z rozliczeń internetowych i programu PITax. Warto również wspomnieć, że PITax jest programem darmowym. Ze wszystkich jego funkcji możemy korzystać bez żadnych opłat.

Jak dostać program PITax? To bardzo proste? Wystarczy pobrać go z platformy pitax.pl i zainstalować na swoim komputerze. Nie zajmie to wiele czasu, dlatego już po chwili będziesz mógł zacząć korzystać z programu.

rozliczanie-pit-przez-internet

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    W większości przypadków, poza ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, podatek dochodowy jest naliczany od dochodu. Oznacza to, że osiągnięty przychód podatnik może umniejszyć o koszty, które poniósł w celu jego uzyskania. Koszty, które można uwzględnić w pit 2016, możemy podzielić na trzy kategorie: koszty ryczałtowe, podwyższone koszty ryczałtowe, koszty faktycznie poniesione. O wysokości kosztów, jakie podatnik

  • Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Jeżeli pracowałeś za granicą to masz prawo do zwrotu podatku z zagranicy. Musisz jednak zebrać odpowiednie dokumenty, wnioski oraz formularze, które znajdują się na stronach internetowych urzędów. Następnie należy wysłać wniosek do zagranicznego Urzędu Skarbowego. O zwrot podatku z zagranicy można ubiegać się nawet do pięciu latu wstecz. Możemy to zrobić samodzielnie, jednak warto pamiętać,