|  | 

Pit 37 2014

Rozliczanie PIT online

Rozliczanie PIT online
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Rozliczenie podatku przez Internet wielu osobom kojarzy się z czymś trudnym i skomplikowanym. Jednak internetowa forma rozliczenia jest dużo prostsza, od rozliczenia standardowego (na papierowym formularzu). Wybierając rozliczenie PIT przez Internet, oszczędzamy wiele cennego czasu, ponieważ z odpowiednim programem możemy uporać się z PIT-em w ciągu 5 minut.

Platforma internetowa pitax.pl to znany portal podatnika, który prócz ważnych informacji podatkowych, udostępnia również program do rozliczenia PIT. PITax, bo tak nazywa się ów program, pomoże nam rozliczyć różne formularze podatkowe. Najczęściej wypełnianym formularzem jest PIT-37, jednak wiele osób rozlicza się także na PIT-36, PIT-36L czy PIT-28. Dzięki programowi PITax można bez problemu rozliczyć każdy PIT. Co więcej, inteligentny program stworzony przez specjalistów, samoczynnie pomaga nam w kolejnych krokach wypełniania formularza podatkowego.

Nasze zadanie opiera się wyłącznie na odpowiadaniu na proste, nieskomplikowane pytania. PITax samodzielnie wykonuje również obliczenia matematyczne, tak doskonale nadaje się dla osób, które niezbyt pewnie czują się w dziedzinach ścisłych. Dzięki PITaxowi rozliczymy pity 2016 program bez żadnych problemów! Dodatkowo, składając zeznanie podatkowe przez Internet, możemy liczyć na szybszy zwrot podatku, który na naszym koncie bankowym może znaleźć się już kilka dni po wysłaniu deklaracji. Tak więc rozlicz pit online z PITaxem, a przekonasz się, że rozliczanie PIT przez Internet to pestka.

Wszystkie osoby, które dotąd nie korzystały z tego rozwiązania, chcą zmienić oprogramowanie lub wciąż szukają najlepszych rozwiązań – proponujemy skorzystanie z Pitax.pl. Pełne informacje na temat obsługi jak również dział z pytaniami i odpowiedziami można znaleźć bezpośrednio w tym serwisie.

rozliczanie-pit-online

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    W większości przypadków, poza ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, podatek dochodowy jest naliczany od dochodu. Oznacza to, że osiągnięty przychód podatnik może umniejszyć o koszty, które poniósł w celu jego uzyskania. Koszty, które można uwzględnić w pit 2016, możemy podzielić na trzy kategorie: koszty ryczałtowe, podwyższone koszty ryczałtowe, koszty faktycznie poniesione. O wysokości kosztów, jakie podatnik

  • Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Jeżeli pracowałeś za granicą to masz prawo do zwrotu podatku z zagranicy. Musisz jednak zebrać odpowiednie dokumenty, wnioski oraz formularze, które znajdują się na stronach internetowych urzędów. Następnie należy wysłać wniosek do zagranicznego Urzędu Skarbowego. O zwrot podatku z zagranicy można ubiegać się nawet do pięciu latu wstecz. Możemy to zrobić samodzielnie, jednak warto pamiętać,