|  | 

Pit 37 2014

Przyjazny program i jego opcje

Przyjazny program i jego opcje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ile czasu spędzasz nad rozliczeniem podatkowym? Jak często zdarzy Ci się popełnić błąd, którego nie zauważysz? Ile razy zdarzyło Ci się składać korektę PIT do urzędu skarbowego? Z pewnością wiele osób ma problemy z prawidłowym rozliczaniem PIT, mimo tego, że PIT rozliczamy co roku. Jednak nie zawsze wiemy, na którym formularzu podatkowym rozliczeń konkretne dochody, często mamy także problem z wyborem ulg i odliczeń podatkowych, które nam przysługują. To wszystko sprawia, że rozliczenia podatkowe często są stresujące i denerwujące.

Jednakże okazuje się, że zajęcie te może być naprawdę proste, ba nawet wręcz przyjemne. Istnieje sposób, aby zaledwie w pięć minut uporać się z każdą deklaracją podatkową. O czym mowa? Oczywiście o rozliczeniach pit online 2016! Decydując się na rozliczenia internetowe, oszczędzamy sobie wiele problemów związanych ze skomplikowanymi deklaracjami czy obliczeniami matematycznymi. Najlepszy program PIT na rynku – program PITax – pomoże nam prędko uporać się z rozliczeniami podatkowymi, bez wychodzenia z domu. Bez względu na to czy rozliczasz dochody zagraniczne, dochody z umowy o pracę, dzieło czy też przychody z papierów wartościowych, giełdy czy emerytury – możesz zrobić to za pomocą programu PITax. Gwarantujemy, że rozliczenie pit 2015 online z PITaxem to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć, szczególnie, że do wyboru masz aż trzy różne wersje programu. Przedstawmy je pokrótce.

Rozliczenie Standard pozwoli Ci na łatwe rozliczenie deklaracji PIT-37, czyli tej, którą najczęściej wypełniają Polacy. W Rozliczeniu Standard możesz korzystać z opcji sprawdzenia błędów oraz automatycznego wykonywania obliczeń, jest to wersja darmowa. Rozliczenie Plus przeznaczone jest dla firm i przedsiębiorców, którzy prócz łatwego rozliczenia PIT oczekują także dobrego przygotowania na ewentualną kontrolę skarbową. Za to Rozliczenie Premium pomoże nam rozliczyć dochody zagraniczne, także w języku angielskim.

przyjazny-program-i-jego-opcje

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    W większości przypadków, poza ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, podatek dochodowy jest naliczany od dochodu. Oznacza to, że osiągnięty przychód podatnik może umniejszyć o koszty, które poniósł w celu jego uzyskania. Koszty, które można uwzględnić w pit 2016, możemy podzielić na trzy kategorie: koszty ryczałtowe, podwyższone koszty ryczałtowe, koszty faktycznie poniesione. O wysokości kosztów, jakie podatnik

  • Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Jeżeli pracowałeś za granicą to masz prawo do zwrotu podatku z zagranicy. Musisz jednak zebrać odpowiednie dokumenty, wnioski oraz formularze, które znajdują się na stronach internetowych urzędów. Następnie należy wysłać wniosek do zagranicznego Urzędu Skarbowego. O zwrot podatku z zagranicy można ubiegać się nawet do pięciu latu wstecz. Możemy to zrobić samodzielnie, jednak warto pamiętać,