|  | 

Pit 38

PITy 2011 Program – obowiązujące wzory PIT w bieżącym roku

PITy 2011 Program – obowiązujące wzory PIT w bieżącym roku
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Składając do urzędu skarbowego rozliczenia pity2011 z tytułu dochodów uzyskanych w 2011 r. należy zwrócić uwagę na to, by zrobić to na formularzach PIT obowiązujących w tym roku. Z PITy 2011 Program używasz zawsze aktualnych druków. Co roku PIT 2011 Program do rozliczenia jest aktualizowany o nowe wzory formularzy. PITy 2011 Program do pobrania najnowsza wersja aplikacji na naszych stronach.

W porównaniu z ubiegłym rokiem zmianami zostały objęte formularze podatkowe PIT-37, PIT-36, PIT-36L, PIT-38, PIT-39 oraz załączniki PIT/D i PIT/O.

Zmiany wzorów formularzy w rozliczenie roczne 2011 wiążą się z ograniczeniem zakresu danych, jakie podatnik zobowiązany jest podać w zeznaniu, gdy będzie chciał przekazać jeden procent podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Począwszy od tego roku identyfikacja organizacji pożytku publicznego odbywać się będzie wyłącznie po numerze KRS, a nie jak miało to miejsce w latach ubiegłych – poprzez podanie nazwy oraz numeru KRS wybranej organizacji. W efekcie z wzorów formularzy w części zatytułowanej „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” usunięte zostały pola „Nazwa OPP”.

pity-2011-program-obowiazujace-wzory-pit-w-biezacym-roku

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Samodzielnie wydrukowana faktura za internet a odliczenie ulgi internetowej w PITy 2011 program

    Samodzielnie wydrukowana faktura za internet a odliczenie ulgi internetowej w PITy 2011 program

    Tzw. ulga internetowa cieszy się dużą popularnością wśród podatników. Można z niej skorzystać rozliczając się w sposób tradycyjny jak i w przypadku korzystania z naszej aplikacji PITy 2011 Program. Dzięki uldze można odliczyć od rozliczenia pit 2011 koszty poniesione z tytułu użytkowania sieci Internet w wysokości do 760 zł. Podatnicy coraz częściej zastanawiają się jednak,

  • Rozliczasz dochody z zagranicy w Pity 2011 Program ? Przeczytaj o uldze abolicyjnej.

    Rozliczasz dochody z zagranicy w Pity 2011 Program ? Przeczytaj o uldze abolicyjnej.

    Rozliczasz dochody z zagranicy, z pomocą przychodzi Pity 2011 Program, aplikacja najchętniej wybierana przez Polaków. Skorzystaj z ulgi abolicyjnej oraz najlepszego programu Pit 2011 do rozliczeń podatkowych. Podatnicy, którzy nie przenieśli swojego miejsca zamieszkania (tzw. rezydencji podatkowej) za granicę i deklarują nadal stałe miejsce zamieszkania w Polsce lub przebywają w Polsce ponad 183 dni w