|  | 

Pit 37 2014

Najłatwiejszy program na rynku

Najłatwiejszy program na rynku
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Korzystanie z programu PITax, służącego do rozliczania podatków, jest bardzo proste. PITax to najłatwiejszy program na rynku, z którego mogą nawet osoby nie mające doświadczenia w internetowych rozliczeniach PIT. Posiada zrozumiałą instrukcję, jest napisany prostym językiem, dlatego posługiwanie się programem PITax nikomu nie sprawi problemów. Z PITaxem możemy szybko oraz tanio rozliczyć swój podatek, jedyne co musimy zrobić to udzielać odpowiedzi na krótkie, proste pytania.

PITax to program bardzo popularny, korzysta z niego wielu podatników, również osoby prowadzące własną działalność gospodarczą czy firmę. Z PITaxem możemy rozliczyć PIT-37, PIT-36 oraz inne formularze podatkowe, nawet dochody otrzymywane z zagranicy. Jeśli interesuje nas łatwe i szybkie rozliczenie pit 2016 to PITax przyniesie nam najwięcej korzyści. Podpowie, z jakich ulg podatkowych możesz skorzystać i jak odliczyć je od podatku, ponadto zagwarantuje Ci największy zwrot podatkowy w szybkim czasie. PITax przygotuje Cię również do kontroli skarbowej, zapewniając fachową pomoc najlepszych ekspertów do spraw podatku.

Tym co wyróżnia pit 2016 program PITax jest również jego bezpieczeństwo. Korzystając z programu PITax, masz gwarancję tego, że Twoje dane zawsze są chronione i nikt oprócz Ciebie nie ma do nich dostępu. W programie zastosowano bardzo rygorystyczne kontrole bezpieczeństwa, PITax został także zabezpieczony certyfikatami najwyższej klasy. PITax dba również o to, by Twoje dane nie pozostały w pamięci komputera, z którego korzystasz podczas wypełniania PIT. Dzięki temu możesz korzystać z dowolnego komputera, bez żadnych obaw.

PITax możesz pobrać na swój komputer ze strony pitax.pl. Prócz programu znajdziesz tam również wiele cennych informacji podatkowych oraz odpowiedzi na ważne, nurtujące Cię pytania związane z podatkami. Wiedza podatkowa na stronie pitax.pl jest rzetelna oraz wiarygodna, strona jest również regularnie aktualizowana i uzupełniana o najświeższe informacje.

najlatwiejszy-program-na-rynku

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    W większości przypadków, poza ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, podatek dochodowy jest naliczany od dochodu. Oznacza to, że osiągnięty przychód podatnik może umniejszyć o koszty, które poniósł w celu jego uzyskania. Koszty, które można uwzględnić w pit 2016, możemy podzielić na trzy kategorie: koszty ryczałtowe, podwyższone koszty ryczałtowe, koszty faktycznie poniesione. O wysokości kosztów, jakie podatnik

  • Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Jeżeli pracowałeś za granicą to masz prawo do zwrotu podatku z zagranicy. Musisz jednak zebrać odpowiednie dokumenty, wnioski oraz formularze, które znajdują się na stronach internetowych urzędów. Następnie należy wysłać wniosek do zagranicznego Urzędu Skarbowego. O zwrot podatku z zagranicy można ubiegać się nawet do pięciu latu wstecz. Możemy to zrobić samodzielnie, jednak warto pamiętać,