|  | 

Pit 37 2014

Funkcjonalny i skuteczny program do rozliczania PIT

Funkcjonalny i skuteczny program do rozliczania PIT
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

PITax to bardzo funkcjonalny i skuteczny program do rozliczania PIT. Jest prosty w obsłudze, dzięki czemu możemy prędko uporać się z rozliczeniem podatkowym. Wypełnianie standardowej (papierowej) deklaracji podatkowej jest czasochłonne, natomiast z PITaxem możemy zaoszczędzić wiele cennego czasu. Program cieszy się dużym zaufaniem i popularnością wśród większości podatników, śmiało można powiedzieć, że jest to jeden z lepszych programów na rynku.

Decydując się na rozliczenie pit 2016 przez Internet, możemy liczyć na prędki zwrot podatku. Kiedy zanosimy do Urzędu Skarbowego papierowe zeznanie podatkowe, musimy czekać, aż dane z formularza PIT zostaną wprowadzone do komputera. Kiedy wypełniamy PIT przez Internet nie ma takiej konieczności. Właśnie dlatego możemy spodziewać się szybszego zwrotu podatku. To jednak z wielu zalet, które wiążą się z rozliczaniem PIT przez Internet.

PITax to program, który pomoże nam w prawidłowym wypełnieniu deklaracji podatkowej. Ile razy zdarzyło Ci się popełnić błąd podczas wypełniania deklaracji? Nawet niewielka pomyłka może nam zaszkodzić, poza tym błędne wypełnienie PITu wiąże się z koniecznością złożenia korekty zeznania podatkowego. Z PITaxem nie musimy obawiać się błędów w deklaracji PIT, ponieważ pit 2016 program sprawdzi poprawność wypełnionego zeznania. Warto skorzystać z najłatwiejszego i najskuteczniejszego programu do wypełniania PIT – z programu PITax.

Na stronie internetowej platformy Pitax znajdziemy trzy różne wersje programów. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać tą, która najbardziej będzie odpowiadać naszym oczekiwaniom. Niezależnie od tego, z jakiej wersji skorzystamy, możemy być pewni, że program będzie łatwy w obsłudze, zrozumiały i przystępny. Dzięki PITaxowi szybko rozliczymy swoje dochody, nawet te zagraniczne. Program PITax przekona nas, że podatki mogą być naprawdę łatwe i przyjemne, dlatego nie czekaj dłużej i już dziś zamów PITax na płycie CD lub pobierz program na swój komputer.

funkcjonalny-i-skuteczny-program-do-rozliczania-pit

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    Wysokość kosztów uzyskania przychodu w PIT 2016

    W większości przypadków, poza ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych, podatek dochodowy jest naliczany od dochodu. Oznacza to, że osiągnięty przychód podatnik może umniejszyć o koszty, które poniósł w celu jego uzyskania. Koszty, które można uwzględnić w pit 2016, możemy podzielić na trzy kategorie: koszty ryczałtowe, podwyższone koszty ryczałtowe, koszty faktycznie poniesione. O wysokości kosztów, jakie podatnik

  • Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Zwrot podatku z zagranicy w 2016 roku

    Jeżeli pracowałeś za granicą to masz prawo do zwrotu podatku z zagranicy. Musisz jednak zebrać odpowiednie dokumenty, wnioski oraz formularze, które znajdują się na stronach internetowych urzędów. Następnie należy wysłać wniosek do zagranicznego Urzędu Skarbowego. O zwrot podatku z zagranicy można ubiegać się nawet do pięciu latu wstecz. Możemy to zrobić samodzielnie, jednak warto pamiętać,